• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

YAYIN OLANAKLARI

Yayın Olanakları

1. Tüm bildirilerin özetleri ISBN'li ve editörlü e-kitap olarak yayımlanacaktır.

2. İsteyen katılımcılarımızın tam metin bildirileri ISBN'li ve editörlü e-kitap olarak yayımlanacaktır. Tam metin bildiriler kitabı Türkçe ve İngilizce olarak iki ayrı kitap halinde hazırlanacaktır. İngilizce tam metin bildiriler kitabı indekslenmesi talebiyle Thomson Reuters Conference Proceedings Citation Index'e gönderilecektir. Tam metin bildiriler kitabında yayınlanacak tam metin bildirilerin 1-30 Nisan 2019 tarihleri arasında gönderilmesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra gönderilen çalışmalar dikkate alınmayacaktır. 
Katılımcılar tam metinlerini göndermek zorunda değildir. Tam metinleri yayınlamak katılımcılarımızın isteğine bağlıdır.

3. İsteyen katılımcılarımız eğitim ve sosyal bilimler alanındaki çalışmalarını makale formatında Journal of the International Scientific Research (IBAD) (e-ISSN: 2536-4642) dergisine, sağlık, mühendislik ve fen bilimleri alanındaki çalışmalarını da İzlek Akademikdergi (izlek)'ye gönderebilecektir. Hakem sürecini başarıyla tamamlayan tüm makaleler bekletilmeden yayına alınacaktır. Yayınlanan her makaleye ücretsiz DOI numarası atanacaktır. Makalelerin dergiye gönderimi için herhangi bir son tarih bulunmamakatadır.

Tam metinler ya bildiri kitabında ya da dergide yayınlanacaktır. Bir tam metnin iki ayrı yerde yayımlanması mümkün değildir. Sorumluluk yazar(lar)a aittir.


Flag Counter